Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Ремонт у відділенні Приватбанку

Станом на 15 січня у Вільшанському відділенні Приватбанку триває ремонт орендованого приміщення. Весь персонал включно з керівником відділення знаходиться в підсобних приміщеннях.

Нагадаємо, що відділення банку знаходиться на першому поверсі будівлі Державного казначейства України, що на вулиці Лагонди.

Цікава правда про брехливий lifenews.ru

Цікава правда про брехливий lifenews.ruВсі українці вже мабуть чули про сайт lifenews.ru, сайт який перекручує всі факти навпаки.

Але хоч він і брехливий, але все ж я на нього заходжу час від часу, почитати, чим він в черговий раз отруює росіян.

При перегляді сайту знайшов новину "Ополченцы заставили украинскую армию отступить от Тореза", в тексті якої йшлося про те що українська армія в одному бою втратила більше 100 одиниць  броньованої техніки. Але в відеоролику видно лише близько 5 легкових автомобілів та БТР, та й то незрозуміло, чиї вони.

Висміяли псевдожурналістку

Ми всі звикли чути постійну брехню зі сторони Росії про Україну.  Брехні багато і на неї вже майже не звертають уваги.

Але бувають такі перли, що від сміху можна живота порвати.  Пропонуємо вам насолодитися таким моментом.

Є в Росії така собі "Алена Кочкина", російська пропагандистка з каналу Россия24. Схоже вона зараз на сході України. От взяла вона собі і бовкнула в Фейсбуці:

"Народ кто ездит поездами и автобусами, снимают с поездов ребят и отправляют в нацгвардию"

Управління праці та територіальний центр виселять з приміщення

Згідно рішень Господарського суду Кіровоградської області від 18 квітня 2012 року № 5013/84/12 та від 17 червня 2014 року № 912/552/14 Вільшанська територіальна громада повинна повернути міністерству оборони України приміщення колишнього військового комісаріату, який зараз займають Управління праці та соціального захисту населення Вільшанської районної державної адміністрації та Територіальний центрсоціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району.

Таке рішення на останній сесії Вільшанської районної ради було прийнято депутатами.

Ларіну, Януковичу та Путіну в Кіровограді вказали куди треба йти

Ларіну, Януковичу та Путіну в Кіровограді вказали куди треба йтиСьогодні, 28 липня, центральні вулиці Кіровограда були обклеєні своєрідними вказівниками для Ларіна, Януковича та Путіна.

В тексті листівки написано таке: ПТН - ПНХ, ЯНК - ПНХ, ЛРН - ПНХ.

Мабуть, мова йде про президента східних сусідів Володимира Путіна, екс-президента України Віктора Януковича та його поплічника, заступника керівника Адміністрації Президента Сергія Ларіна. Що означає ПНХ, розшифровувати, гадаємо, не треба.

 

 

У Вільшанській райдержадміністрації введено обмеження на користування мобільними телефонами

Згідно розпорядження голови Вільшанської райдержадміністрації обмежено користування мобільними телефонамиЗгідно розпорядження голови райдержадміністрації обмежено користування мобільними телефонами.

Як стає зрозуміло з розпорядження, це необхідно аби виключити витік інформації через прослуховування мобільних. Кожен працівник райдержадміністрації повинен під особистий підпис ознайомитися з розпорядженням.

З самим розпорядженням можна ознайомитися тут.

Збір коштів для солдат - деякі вільшанці категорично проти

Збір коштів для солдат АТО у Вільшанському районіУ Вільшанському районі другий тиждень поспіль триває громадянська акція зі збору коштів на потреби земляків – солдатів, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни. На зібрані гроші волонтери вже придбали і вручили вільшанцю Ігорю Задонному новенький бронежилет четвертого рівня захисту, іншим учасникам АТО земляки надають фінансову допомогу, поповнюють рахунки мобільний телефонів, передають речі першої необхідності.

Жителі району – від райцентру до периферійних сіл, з розумінням ставляться до ініціативи, жертвують останні гривні, часто, гортаючи фотоальбом зі світлинами молодих хлопців з Вільшанщини, які перебувають на неоголошеній війні, плачуть, зичать солдатам найкращого, щоб живі-здорові повернулись до матерів і дружин.

У Вільшанському районі триває акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТО

Акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТОЗа ініціативи місцевих активістів у районі триває благодійна акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТО. Протягом двох тижнів зібрано близько 10 тисяч гривень, що дало змогу придбати для одного із вояків – Ігоря Задонного сучасний бронежилет високого ступеню захисту.

Виділення земельних ділянок військовослужбовцям

Виділення земельних ділянок військовослужбовцям у ВільшанціВідділом Держземагентства у Вільшанському районі на виконання окремого доручення голови Держземагентства України С.Я. Рудика від 01.07.2014 року № 349/3-14-01 забезпечується сприяння в межах компетенції погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у відповідних структурних підрозділах місцевого органу виконавчої влади у сфері містобудування та архітектури (за потреби), державна реєстрація земельних ділянок у Державному земельному кадастрі для реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України,

Прибувши у військову частину, я здивувався, побачивши те, що в Україні називають кордоном.

Нещодавно кілька наших земляків повернулися до Вільшанки з зони АТО (точніше, з Донецького кордону) у нетривалу відпустку. Живі і здорові, зараз вони можуть раціонально оцінити і розповісти іншим про положення, що склалося на кордоні з Росією, та ситуацію в зоні АТО.

Один з них, Костянтин Мельник, зголосився розповісти про солдатські реалії. Зібрання, на якому було присутнє і наше видання, відбулося в приміщенні селищної ради. Молодий скромний хлопець відповідав на чисельні запитання мешканців Вільшанки. Пропонуємо деякі з них:

- Яким чином ти потрапив з наших країв аж на Донеччину?

Дочірні категорії