Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Ремонт у відділенні Приватбанку

Станом на 15 січня у Вільшанському відділенні Приватбанку триває ремонт орендованого приміщення. Весь персонал включно з керівником відділення знаходиться в підсобних приміщеннях.

Нагадаємо, що відділення банку знаходиться на першому поверсі будівлі Державного казначейства України, що на вулиці Лагонди.

Управління праці та територіальний центр виселять з приміщення

Згідно рішень Господарського суду Кіровоградської області від 18 квітня 2012 року № 5013/84/12 та від 17 червня 2014 року № 912/552/14 Вільшанська територіальна громада повинна повернути міністерству оборони України приміщення колишнього військового комісаріату, який зараз займають Управління праці та соціального захисту населення Вільшанської районної державної адміністрації та Територіальний центрсоціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вільшанського району.

Таке рішення на останній сесії Вільшанської районної ради було прийнято депутатами.

У Вільшанській райдержадміністрації введено обмеження на користування мобільними телефонами

Згідно розпорядження голови Вільшанської райдержадміністрації обмежено користування мобільними телефонамиЗгідно розпорядження голови райдержадміністрації обмежено користування мобільними телефонами.

Як стає зрозуміло з розпорядження, це необхідно аби виключити витік інформації через прослуховування мобільних. Кожен працівник райдержадміністрації повинен під особистий підпис ознайомитися з розпорядженням.

З самим розпорядженням можна ознайомитися тут.

Збір коштів для солдат - деякі вільшанці категорично проти

Збір коштів для солдат АТО у Вільшанському районіУ Вільшанському районі другий тиждень поспіль триває громадянська акція зі збору коштів на потреби земляків – солдатів, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни. На зібрані гроші волонтери вже придбали і вручили вільшанцю Ігорю Задонному новенький бронежилет четвертого рівня захисту, іншим учасникам АТО земляки надають фінансову допомогу, поповнюють рахунки мобільний телефонів, передають речі першої необхідності.

Жителі району – від райцентру до периферійних сіл, з розумінням ставляться до ініціативи, жертвують останні гривні, часто, гортаючи фотоальбом зі світлинами молодих хлопців з Вільшанщини, які перебувають на неоголошеній війні, плачуть, зичать солдатам найкращого, щоб живі-здорові повернулись до матерів і дружин.

У Вільшанському районі триває акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТО

Акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТОЗа ініціативи місцевих активістів у районі триває благодійна акція зі збору коштів на підтримку земляків – учасників АТО. Протягом двох тижнів зібрано близько 10 тисяч гривень, що дало змогу придбати для одного із вояків – Ігоря Задонного сучасний бронежилет високого ступеню захисту.

Виділення земельних ділянок військовослужбовцям

Виділення земельних ділянок військовослужбовцям у ВільшанціВідділом Держземагентства у Вільшанському районі на виконання окремого доручення голови Держземагентства України С.Я. Рудика від 01.07.2014 року № 349/3-14-01 забезпечується сприяння в межах компетенції погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у відповідних структурних підрозділах місцевого органу виконавчої влади у сфері містобудування та архітектури (за потреби), державна реєстрація земельних ділянок у Державному земельному кадастрі для реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України,

Прибувши у військову частину, я здивувався, побачивши те, що в Україні називають кордоном.

Нещодавно кілька наших земляків повернулися до Вільшанки з зони АТО (точніше, з Донецького кордону) у нетривалу відпустку. Живі і здорові, зараз вони можуть раціонально оцінити і розповісти іншим про положення, що склалося на кордоні з Росією, та ситуацію в зоні АТО.

Один з них, Костянтин Мельник, зголосився розповісти про солдатські реалії. Зібрання, на якому було присутнє і наше видання, відбулося в приміщенні селищної ради. Молодий скромний хлопець відповідав на чисельні запитання мешканців Вільшанки. Пропонуємо деякі з них:

- Яким чином ти потрапив з наших країв аж на Донеччину?

Сеcія Вільшанської районної ради

Пленарне засідання 26 чергової сесії VI скликання Віль-шанської районної ради відбудеться о 10.00 годині 25 липня2014 року у приміщенні сесійної зали Вільшанської районної ради.

До порядку денного сесії внесено такі основні питання:

1. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради шостого скликання.

2. Про затвердження списку присяжних для Вільшанськогорайонного суду Кіровоградської області.

Пам’ять рокам не побороти

Летять, ніби в прірву, роки…Як одна мить пролетіли 60 років, начебто зовсім недавноми ходили до школи… Наче вчора були шкільні роки, а промайнуло вже 60 відтоді, як ми в 1954 р. закінчили Березовобалківську СШ і одержали атестати зрілості. Вперше ми зустрілися через 20 років в першу суботу липня 1974 року. Ця субота стала для нас традиційною. Потім були зустрічі через 5 років, а потім - 3 р, а то й через 2 р. Таких зустрічей в нас було 11.

"Аншлаг" на пляжі

Сьогодні, 13 липня, у неділю, на місцевому пляжі в смт Вільшанка зафіксована небувала кількість мешканців.

За приблизними підрахунками, бажаючих відпочити біля води було не менше 100 осіб.

Цьому сприяли жарка погода, вихідний день та, думаю перш за все, прибрана територія пляжу, за що окрема подяка усім волонтерам та небайдужим жителям.