Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Летять, ніби в прірву, роки…Як одна мить пролетіли 60 років, начебто зовсім недавноми ходили до школи… Наче вчора були шкільні роки, а промайнуло вже 60 відтоді, як ми в 1954 р. закінчили Березовобалківську СШ і одержали атестати зрілості. Вперше ми зустрілися через 20 років в першу суботу липня 1974 року. Ця субота стала для нас традиційною. Потім були зустрічі через 5 років, а потім - 3 р, а то й через 2 р. Таких зустрічей в нас було 11.

І ось, нарешті 12 зустріч. Згадую, як на першу зустріч приїхали понад 60 випускників. А всього нас було 85 з 3-х класів. На жаль, на цій зустрічі їх було всього 15: Люба Заблоцька, Женя Ступаченко,Станіслава Заблоцька, ШураТомашевська, Олексій Сатай, Валя Німеровська, Володимир Матковський, Віктор Герасимчук, Люба Васютинська, Віталій Добріка, Борис Сабатовський, Валя Настасієвська (приїхала з Молдови), Микола Ступаченко, Марія Лисоконь.

Звичайно, як і на попередніх зустрічах нас вітав наш шановний директор школи Григорій Григорович Гончаренко. На жаль, не змогли приїхати наші однокласники з Харкова, Херсона, з Росії, через події насході України. Дехто не зміг приїхати через хворобу. Людив літах часто згадують молодість, друзів, з якими разом вчилися. Хоч і нелегким було тоді життя, але ми було молоді, сильні, гарні і світ ще тільки розкривався перед нами.

За останні роки в житті кожного з нас відбулися певні зміни, дехто встиг стати бабусею чи дідом, а то й прадідом та прабабусею, посивіли наші скроні, у багатьох в руках з’явилися ціпки. Під час зустрічі згадали вчителів, учнів, які пішли з життя хвилиною мовчання. Перед випускниками виступили В. Матковський, доцент Одеського технологічногоуніверситету, Б. Сабатовський, інженер-будівельник, О. Сажай, агроном.

Розчулив серця всіх присутніх Віктор Герасимчук своєю чудовою грою на баяні, який він привозить з собоюна кожну зустріч, та Борис Сабатовський своїм чудовим співом. Співали, танцювали, слухали гуморески, згадували шкільні роки, свою юність. На завершення директор школи Г. Г. Гончаренко подякував організаторам зустрічі та всім присутнім за чудову зустріч, побажав здоров’я і наснаги. Випускники вручили йому пам’ятний сувенір. Ця зустріч дала заряд бадьоростіі та енергії на багато років. Спасибі всім, хто відгукнувся на моє запрошення і приїхав на зустріч, за подаровану радість, за змогу побувати у мріях в далекій юності.

До зустрічі в 2015 році.

Валентина ІЩЕНКО,випускниця Березовобал-ківської середньої школи 1954 року

Джерело - газета Зорі над Синюхою, №29, 2014 рік

Додати коментар


Захисний код
Оновити