Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Прочитавши статтю «Коли влада народу не чує», опубліковану в минулому номері газети «Зорі над Синюхою» за підписом першого секретаря райкому Компартії України Миколи Немированого, неможливо втриматися від коментарів.
І ось чому. Автор, на всі боки вихваляючи дії Компартії та її нинішнього лідера, м’яко кажучи, не зовсім толерантно відгукується про лідерів опозиційних сил країни, називаючи їх єврохолуями, пишучи їх прізвища і прізвища відомих європейських політиків з маленької літери, а прагнення більшості українців до євроінтеграції порівнює з лизанням п’ят Європі (добре, що не іншої частини тіла).

Забув напевно Микола Володимирович, що за опозиційні партії проголосували на останніх виборах мільйони виборців, значно більше, ніж за комуністів, яких в народі справедливо називають побратимами олігархів.
Короткою виявилася пам'ять у Миколи Немированого і стосовно себе самого, коли він звинувачує народного депутата України, члена партії «УДАР Віталія Кличка» Ірину Геращенко у зміні політичної орієнтації, що далеко не так. У чужому оці соломинку побачив. Неначе й сам свого часу , можливо з кон’юнктурних міркувань, не перескакував із Компартії в «Батьківщину», а потім знову в Компартію.
Та мова навіть не про це. Дратує надмірна амбіційність, самолюбування і самовихвалення: мовляв, лише комуністи дбають про народ. Історія пам’ятає цю палку «турботу» - криваві терори та репресії, депортації та пограбування мирного населення, розкуркулення та насильницька колективізація, штучні голодомори, нищення української мови, культури, церкви, кілька хвиль нищення української еліти, переслідування за національною та релігійною ознаками, тотальну русифікацію.
Жертвами цих злочинів стали десятки мільйонів українців, яких заморили голодом, замордували у тюрмах, таборах та методами каральної психіатрії, які загинули в Афганістані та інших гарячих точках планети, які померли під час депортацій, на засланні та у вимушеній еміграції.
То ж як кажуть у народі – не треба нас дурити.
Про Європу і Росію.
«Як тут (пише автор) не згадати націоналістичного теоретика Дм. Донцова, який в одній зі своїх робіт, облюбованій О.Тягнибоком, відверто зізнавався: «Серед усіх імперіалізмів можемо прислуговуватися такому, котрий може бути нам корисний».
Процитуємо доктора юридичних наук, українського літературного критика, публіциста, політичного діяча, філософа Дмитра Донцова і ми: «Коли читаємо... історію Європи, — читаємо історію її народів. Читаючи історію Росії — не бачимо нічого, опріч темної маси, що сліпо віддана своїм вождям, рухається нині в однім, завтра в другім напрямку... Там — історію робили класи, партії, нації та великі одиниці, суспільність. Тут — держава, уряд, що скували і класи, і одиниці, і суспільність».
Останнє в значній мірі стосується і сучасної Росії. Неважко здогадатися, що більшість українців саме тому за Європу і європейські цінності , щоб більше ніколи не відчувати жахів тоталітарного режиму, де верховенство права, особисті права і свободи людини лише декларація.
Про Майдан.
«Почуй тоді влада голос розуму народного, переконаний глибоко, не було б оцих суспільних потрясінь, вміло спровокованих лідерами націоналістичної опозиції» - бідкається очільник комуністів району.
Питається: невже ви, шановний, вважаєте, що опозиція дала команду бити людей 30 листопада та 1 грудня? Чи вона винна в подіях на Банковій, де провокатори нападали протягом чотирьох годин на стражів порядку за певним сценарієм з метою отримання потрібної телевізійної картинки на весь світ, і, в першу чергу, на сусідні держави?
 Народ наш мудрий і добре знає справжніх режисерів і сценаристів цього дійства.
Не забув покритикувати автор і райдержадміністрацію вкупі із районною Радою під депутатським корпусом. Мовляв, немає чіткої позиції стосовно останніх політичних подій.
А якої ви хочете позиції чи реакції, шановний? Провести політичні «зачистки» та невеличкі репресії в межах району, полякати людей невиплатою пенсій та зарплат, встановити рекорд по відправці вірних владі виборців на антимайдан? Чи щось на кшталт вірності комусь і маніфесту про введення чогось. А ви впевнені, що депутатський корпус підтримає саме вашу точку зору?
 Не кажіть «гоп»…

 

Пилип Блящук,
Валерій Гончаренко,
Дмитро Степаненко.

 

Зорі над Синюхою, №52

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Коментарі   

 
-2 #1 ГАД 04.06.2014, 07:21
будущее человечества в социализме, как не рядитесь господа...
особенно умиляет один из педрил-подписантов, бывший parteigenosse гончаренко в.. жаль, что тебя, комсомольского орлёнка в нужное время к стенке не поставили. но ещё не вечер...
Цитата