Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Першість області з футболу

Першість Кіровоградської області з футболу серед дітейЗавтра, 23 вересня 2012 року на районному стадіоні "Колос" відбудуться змагання з футболу у рамках першості Кіровоградської області з футболу серед  дитячо-юнацьких команд сезону 2012-2013 років.

Наш ФК "Скіф 2012" прийматиме кіровоградську "Зірку 2001". Гра розпочнеться о 12.00 годині.

ВІЛЬШАНСЬКІ ВЕСЛЯРІ ПРИВЕЗЛИ ДОДОМУ ДВА СРІБЛА І ДВІ БРОНЗИ

23-24 червня у Миколаєві відбувся Відкритий чемпіонат Миколаївської області з веслування на каное та байдарках, в якому взяли участь команди із Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Вільшанська регата

У Вільшанці відбувся перший відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное

Завдяки майстру спорту України Сергію Крайтору про Вільшанку, як край чемпіонів, дізналася не лише вся Україна, а й весь світ, адже імена Максима Прокопенка і Андрія Крайтора у світі спортивного веслування - еталон для наслідування.

Максим Прокопенко: 4-е місце - найприкріше

Максим ПрокопенкоКаноїст з Вільшанки Максим Прокопенко, який представляв Азербайджан в парі з Сергієм Безуглим на дистанції 1000 метрів на Олімпіаді в Лондоні, прокоментував заняте 4 місце.

Ігор Нагаєв - про перехід Прокопенка і Безуглого

Вихід зі збірної України каноїстів Максима Прокопенка та Сергія Безуглого, які ще на Олімпіаді-2008 виступали за Україну, а на ЧЄ-2009 вже представляли Азербайджан, завоювавши при цьому «бронзу», також пов'язаний з фінансовим питанням.