Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Цікава правда про брехливий lifenews.ruВсі українці вже мабуть чули про сайт lifenews.ru, сайт який перекручує всі факти навпаки.

Але хоч він і брехливий, але все ж я на нього заходжу час від часу, почитати, чим він в черговий раз отруює росіян.

При перегляді сайту знайшов новину "Ополченцы заставили украинскую армию отступить от Тореза", в тексті якої йшлося про те що українська армія в одному бою втратила більше 100 одиниць  броньованої техніки. Але в відеоролику видно лише близько 5 легкових автомобілів та БТР, та й то незрозуміло, чиї вони.

Під статтею було безліч коментарів, звичайно більшість на підтримку окупантів, але й було кілька на підтримку України.

Вирішив собі і я  підтримати наших. Зареєструвався на сайті без проблем. Поклацав по іконках щоб додати балів "нашим" коментарям.  Все здавалося було добре.

Після цього залишив під статтею два коментарі: перший - попросив користувачів сайту навести аргументи щодо того, що, як вони пишуть, в Україні йде громадянська війна, другий - про те що окупанти - це ті хто прийшов на чужу землю.

Хотів було написати ще один, але виявилося що я вже заблокований.  Зайшовши в свій профіль виявив, що там є кнопка розблокувати аккаунт. Після натискання на неї зявилося повідомлення "Ваш аккаунт неможливо розблокувати", на російській звичайно.

От така от "жорста" модерація на цьому сайті. Рубають зразу. Від часу моєї реєстрації на сайті і блокуванням акаунту пройшло менше 5 хвилин.

Так що російський народ просто не має шансу на таких от ресурсах знати, хоч частово, правду.

Моєю помилкою, можливо, було те, що при реєстрації я використав скриньку на gmail.com, а не на якомусь російському сервісі.

Та й думаю адміни вирахували моє місцезнаходження по ІР.

Отакі от пироги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити