Зворотній зв'язок

Click to refresh

Хто онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Стару версію сайту дивіться тут:

http://vilshanka.ucoz.ua/


Склад депутатів Вільшанської районної ради 6 скликання

За результатами виборів став відомим склад Вільшанської районної ради 6 скликання
 
НАРОДНА ПАРТІЯ

1. ГУБЕРНАТ Богдан Васильович - 05. 01. 1952 року народження, освіта вища, СП ТОВ «Аврора», генеральний директор, член Народної Партії;

2. КИРИЛЕНКО Едуард Миколайович - 19.09.1943 року народження, освіта вища, ПСП "Комбікормовий завод", директор, член Народної партії; 

ПІДСУМКИ виборів в одномандатних мажоритарних округах з виборів депутатів Вільшанської районної ради

ОКРУГ № 1 смт. Вільшанка, с. Калмазове, с. Осички

БЛЯЩУК Пилип Дмитрович -178 (сто сімдесят вісім) - Народна влада.
ВЗДОБНЄВ Леонід Іванович - 270 ( двісті сімдесят) - Комуністична партія України
ВЛАДОВ Петро Васильович - 119 ( сто дев'ятнадцять) - ВО «Батьківщина»
ВОДОВОЗОВ Віктор Іванович - 368 (триста шістдесят вісім) - Партія регіонів.
ГУБЕРНАТ Богдан Васильович - 366 ( триста шістдесят шість) - Народна Партія

Владова Таїсія Петрівна - кандидат на посаду Вільшанського селищного голови

Владова Таїсія Петрівна - кандидат на посаду Вільшанського селищного головиТ. П. Владова народилась в 1973 році в смт. Вільшанка.
1990 рік - закінчила Вільшанську середню школу.
1990-1993рр. - навчалась у Кіровоградському технікумі радянської торгівлі.
1994-1995р. - навчалась у Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі.
1998-2003рр. - навчалась на заочному відділенні Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію економіста.
1995 - 2001рр. - працювала головним бухгалтером ВАТ "Вільшанський "Агрохімсервіс”.
З 2001р. по теперішній час працюю спеціалістом у Новоархангельській міжрайонній виконавчій дирекції Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Одружена.
Син навчається в Вільшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Харковенко Володимир Федорович - кандидат на посаду Вільшанського селищного голови

Харковенко Володимир Федорович - кандидат на посаду Вільшанського селищного головиШановні односельчани, жителі Осичок, Калмазового та Вільшанки!


Я не буду розповідати Вам свою автобіографію, оскільки вона у кожного з Вас на виду, тим більше, що Ви дозволяли щоденно виправдовувати Вашу довіру протягом двох термінів. Разом з Вами живу болями і радощами наших сіл, не цураюсь малоімущих, найменш соціально захищених. Разом ходимо по нашій святій землі з мрією, щоб вона зародила щедріше, якомога більше людей були забезпечені роботою, щоб не занепадали наші села, а люди похилого віку, інваліди, багатодітні сім’ї були огорнуті особливою увагою.

Сарданов Володимир Анатолійович - кандидат на посаду Вільшанського селищного голови

Сарданов Володимир Анатолійович - кандидат на посаду Вільшанського селищного головиА.В. САРДАНОВ народився 9 листопада 1954 року в смт. Вільшанка Кіровоградської області, українець, позапартійний, одружений, маю двоє дітей.

Нестеров Сергій Анатолійович - кандидат на посаду Вільшанського селищного голови

Нестеров Сергій Анатолійович - кандидат на посаду Вільшанського селищного головиНародився 03 червня 1967 року у смт. Вільшанка Кіровоградської області.

Громадянин України.
Освіта вища. У 1984 році закінчив Вільшанську середню школу, з 1984 по 1990 рік навчався в Уманському сільськогосподарському інституті за спеціальністю: економіст організатор сільськогосподарського виробництва, кваліфікація: спеціаліст. В період навчання з 1985 по 1987 рік служив у лавах Радянської армії.

Лучанінов Андрій Костянтинович - кандидат на посаду Вільшанського селищного голови

Лучанінов Андрій Костянтинович - кандидат на посаду Вільшанського селищного головиА. К. ЛУЧАНІНОВ народився 22 липня 1973р. у смт. Вільшанка Кіровоградської області. Громадянин України.

Освіта вища: з 1990р. по 1995р. навчався в Кіровоградському державному педагогічному інституті, спеціальність історія та народознавство.
Трудова діяльність: з 1995 по 1998 рік працював вчителем історії Дорожинської ЗШ І – ІІст. Кіровоградської області, з 1998р. по 2001 рік працював вчителем історії та географії Березовобалківської ЗШ І – ІІІст. Кіровоградської області, з 2001 року по 2006 рік працював спеціалістом відділу освіти Вільшанської райдержадміністрації. З 2006 року працюю директором Калмазівської ЗШ І – ІІ ступенів.